دویست و نود و هفتمین جلسه شورای مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ، ۲۹۷امین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور روز سه‌شنبه ۲۵ بهمن در سالن جلسات شورای مرکزی بصورت حضوری و مجازی برگزار شد.
 
دکتر شکیب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از مهندس فرهمند رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و کمیته اجرایی برگزاری اجلاس که توسط شورای مرکزی تعیین گردیده است برای فراهم کردن مقدمات تشکیل هیات عمومی در استان یزد که قرار است روز جمعه ۲۸ بهمن برگزار شود قدردانی کرد.
 
شکیب در ادامه با اشاره به برنامه‌های آینده سازمان گفت: با توجه به زلزله‌های اخیر و زلزله ترکیه و سوریه پیگیریم تا تفاهم‌نامه‌هایی با بنیاد مسکن داشته باشیم تا صفر تا صد ساخت و سازها را براساس قانون نظام مهندسی انجام دهیم.
او افزود: با توجه به اهمیت اجرایی شدن قوانین نظام مهندسی در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم با مقام معظم رهبری و همچنین سران قوا دیدار داشته باشیم.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ادامه داد: در راستای فعالیت‌های برون مرزی در حال رایزنی و ارسال نامه به سفارتخانه‌های ترکیه و سوریه هستیم تا بتوانیم تیمی از سازمان نظام مهندسی عازم مناطق زلزله زده کنیم و از نزدیک وضعیت را ببینیم و همکاری‌هایی داشته باشیم.
شکیب گفت: جلسات با وزارت راه، مسکن و شهرسازی ادامه‌دار خواهد بود.
 
همچنین در این جلسه با رأی اکثریت اعضا مهندس طوفان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان به عنوان نماینده شورای مرکزی در کمیسیون معاملات انتخاب شدند.
 

در ادامه این نشست مهندس هاشم زاده رییس کمیته اجرایی برگزاری اجلاس هیات عمومی و مهندس فرهمند گزارش مفصلی از کارهای انجام شده، بازدیدها و برنامه های پیش رو اجلاس ارائه دادند.

×